ABS Kantenstrook tbv Werkblad Kaindl K5579 DP Oxide Donkerbruin 5000x45x1mm
ID
162728
€ 20,01 / st
HPL kantenstrook - Kaindl K5579 DP Oxide Donkerbruin 5000x45x0,3MM
info alleen beschikbaar voor geregistreerde klanten
HPL kantenstrook Kaindl K5579 DP Oxide Donkerbruin 5000x45x0,3mm
Meer dan 100 jaar geschiedenis, meer dan 100 jaar ervaring en innovaties. Steeds producten die een stap vooruit zijn. Kaindl levert een uitgebreid assortiment decoratief en gefineerd plaatmateriaal. Maiburg is exclusief dealer van de Kaindl producten in Nederland. Kaindl HPL is leverbaar in vele kleuren en natuurlijke decors. Bijpassend gemelamineerd spaanplaat (of MDF) is leverbaar. Samen met de innovatieve tastbare oppervlaktestructuren is de veelzijdigheid bijna oneindig. Geschikt voor alle toepassingen in woon- en werkgebieden.
Plaatmateriaal
| Breedte | 45mm |
| Lengte | 5000mm |
| Dikte | 1mm |
| Structuur | DP |
| Structuurgroep | Steen |
| FSC | Nee |
| PEFC | Nee |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | K5579 |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | Oxide Donkerbruin |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Nee |
Algemeen
| Afmeting | 5000X45X1,0MM |
| Toepassing |
Interieurinrichting meubilair |
| Verbruik | |
| Kleur |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
0,01kg = 1st
5m = 1st
1pak = 10st
1st = 1st
5m = 1st
1pak = 10st
1st = 1st


