Pfleiderer Werkblad 1-zijde Profiel Quadra S68036 Cento (SD) Sandpearl 4100X900X38,8MM
ID
157262
€ 103,49 / m
HPL - Pfleiderer Werkblad 1-zijde ProQuadra S68036 Cento 4100X900X38,8MM
info alleen beschikbaar voor geregistreerde klanten
Pfleiderer werkblad 1-zijde profiel Quadra S68036 Cento SD 4100x900x38,8mm
Pfleiderer is producent van de sterke merken Duropal en Thermopal en staat voor hoogwaardige en robuuste hogedruk kunststofplaten, gemelamineerd spaanplaat en nog veel meer. Deze producten zijn in meerdere uitvoeringen verkrijgbaar en mede hierdoor zeer breed toepasbaar. Zo'n 360 verschillende kleuren en decors maken de veelzijdigheid compleet. Uniek is de nagenoeg volledige koppeling van kleuren/decors van Duropal-HPL met Thermopal gemelamineerde producten. Ook voor het persen van Duropal-HPL op basismateriaal zit u goed bij Maiburg.
Plaatmateriaal
| Breedte | 900mm |
| Lengte | 4100mm |
| Dikte | 38.8mm |
| Structuur | SD |
| Structuurgroep | Mat |
| FSC | Nee |
| PEFC | Ja |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | S68036 |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | Cento |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Nee |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
Algemeen
| Afmeting | 4100X900X38,8MM |
| Toepassing |
Interieurinrichting Meubilair |
| Verbruik | |
| Kleur |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
Geen downloads beschikbaar
36900cm2 = 1st
3,69m2 = 1st
1st = 1st
3,69m2 = 1st
1st = 1st