Abet HPL 850 Bleu Rada Sei 3050X1300X0,9MM
ID
108209
€ 24,94 / m2
HPL - Abet 850 Bleu Rada Sei 3050x1300x0,9mm.
info alleen beschikbaar voor geregistreerde klanten
Abet is trendsetter in de wereld van HPL. Abet is continu bezig met het ontwikkelen van nieuwe producten, designs en structuren die nieuwsgierigheid opwekken, emoties oproepen en inspireren. De collectie van Abet staat bol van prachtige materialen die architecten en ontwerpers veel mogelijkheden bieden. Profiteer van onze ruime voorraad ABET HPL. Ook voor het persen van HPL op basismateriaal zit u goed bij Maiburg.
Plaatmateriaal
| Breedte | 1300mm |
| Lengte | 3050mm |
| Dikte | 0.9mm |
| Structuur | Sei |
| Structuurgroep | Mat |
| FSC | Nee |
| PEFC | Nee |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | 850 |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | Bleu Rada |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | 6024-B09G |
| Metallic | Nee |
| Antislip | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
| Antibacterieel | N |
| Krasbestendigheid | N |
Algemeen
| Afmeting | 3050X1300X0,9MM |
| Toepassing |
Interieurinrichting meubilair |
| Verbruik | |
| Kleur |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| LCA/EPD beschikbaar | Ja |
39650cm2 = 1st
4,5kg = 1st
3,96m2 = 1st
1st = 1st
4,5kg = 1st
3,96m2 = 1st
1st = 1st