Kaindl CPL 27049 DP Cashmere 3050X1350X0,8MM
ID
136130
€ 30,80 / m2
HPL - Kaindl 27049 Beige DP 3050x1350x0,8mm.
info alleen beschikbaar voor geregistreerde klanten
Kaindl HPL is leverbaar in vele kleuren en natuurlijke decors. Bijpassend gemelamineerd spaanplaat (of MDF) is leverbaar. Samen met de innovatieve tastbare oppervlaktestructuren is de veelzijdigheid bijna oneindig. Geschikt voor alle toepassingen in woon- en werkgebieden. De oppervlaktestructuur van deze HPL is Deep Painted (DP).
Meer dan 100 geschiedenis, meer dan 100 jaar ervaring en innovaties. Steeds producten die een stap vooruit zijn. Kaindl levert een uitgebreid assortiment decoratief en gefineerd plaatmateriaal. Maiburg is exclusief dealer van de Kaindl producten in Nederland.
Plaatmateriaal
| Breedte | 1350mm |
| Lengte | 3050mm |
| Dikte | 0.8mm |
| Structuur | DP |
| Structuurgroep | Steen |
| FSC | Nee |
| PEFC | Nee |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | 27049,1049 |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | Cashmere |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | S 3005-Y50R |
| Metallic | Nee |
| Antislip | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
| Antibacterieel | N |
| Krasbestendigheid | N |
Algemeen
| Afmeting | 3050X1350X0,8MM |
| Toepassing |
Interieurinrichting meubilair |
| Verbruik | |
| Kleur | Bruin |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
41175cm2 = 1st
4,5kg = 1st
4,12m2 = 1st
1st = 1st
4,5kg = 1st
4,12m2 = 1st
1st = 1st

