Kaindl CPL 25717 MN Terre 3050X1350X0,8MM
ID
150919
€ 33,26 / m2
HPL - Kaindl 25717 MN Terre 3050X1350X0,8MM
info alleen beschikbaar voor geregistreerde klanten
HPL - Kaindl 25717 MN Terre 3050X1350X0,8MM
Plaatmateriaal
| Breedte | 1350mm |
| Lengte | 3050mm |
| Dikte | 0.8mm |
| Structuur | MN |
| Structuurgroep | Mat |
| FSC | Nee |
| PEFC | Nee |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | 25717 |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | Terre |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | S 3010-B10G |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
Algemeen
| Afmeting | 3050X1350X0,8MM |
| Toepassing |
Interieurinrichting meubilair |
| Verbruik | |
| Kleur | Blauw/Grijs |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL omschrijving | |
| LCA/EPD beschikbaar | Ja |
41175cm2 = 1st
5,5kg = 1st
4,12m2 = 1st
1st = 1st
5,5kg = 1st
4,12m2 = 1st
1st = 1st

