Kaindl CPL 2507 MN Magnolia 3050X1350X0,8MM
ID
136120
€ 21,92 / m2
CPL - Kaindl 2507 Magnolia MN 3050X1350X0,8MM
st
4,12m2 = 1st
4,12m2 = 1st
Log in om de voorraad en nettoprijzen te bekijken
Toegevoegd aan je winkelwagen
Meer dan 100 jaar ervaring en innovaties. Steeds producten die een stap vooruit zijn. Kaindl levert een uitgebreid assortiment decoratief en gefineerd plaatmateriaal. Maiburg is exclusief dealer van de Kaindl producten in Nederland.
Kaindl heeft een ruime collectie van ongeveer 200 decoren, zodat er altijd een gemelamineerde spaanplaat bijzit wat perfect is voor jouw project. Bijpassend HPL is leverbaar. Aangevuld met de keuze in diverse tastbare innovatieve oppervlaktestructuren geeft dit alle ruimte aan creativiteit. Kaindl kan een 100% foutloos oppervlak garanderen dankzij een controlesysteem dat voldoet aan de EN 14322 norm.
Plaatmateriaal
| Breedte | 1350mm |
| Lengte | 3050mm |
| Dikte | 0.8mm |
| Structuur | MN |
| Structuurgroep | Mat |
| FSC | Nee |
| PEFC | Nee |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | 2507 |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | Magnolia |
| RAL-kleur | 9004 |
| NCS-code | S-0502-Y50R |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
Algemeen
| Afmeting | 3050X1350X0,8MM |
| Toepassing |
Interieurinrichting meubilair |
| Verbruik | |
| Kleur | Roze |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
41175cm2 = 1st
4kg = 1st
4,12m2 = 1st
1st = 1st
4kg = 1st
4,12m2 = 1st
1st = 1st
