Multiplex Populieren B/BB 2500X1220X18MM
ID
156604
€ 30,10 / m2
Multiplex populieren B/BB 2500x1220x18mm.
st
3,05m2 = 1st
3,05m2 = 1st
Log in om de voorraad en nettoprijzen te bekijken
Toegevoegd aan je winkelwagen
Deze zeer snelle groeiers zijn, afhankelijk van het gebruiksdoel, na 15 tot 25 jaar kaprijp. Deze snelle groei, de kunstmatige aanplant en het duurzame bosbeheer houden de populierenbossen in stand. Populieren multiplex is licht en sterk en daarom ideaal voor zowel decoratief als constructief gebruik. Het leveringsprogramma populieren multiplex is tweezijdig geschuurd en omvat de afmetingen 2440x1220mm, 2500x1220mm, 2520x1870mm, 3120x1870mm en 3050x1300mm. De plaatmaterialen hebben 3, 5, 7 of 9 lagen en zijn verkrijgbaar in diktes van 4 tot en met 40mm. Maiburg heeft een ruim voorraadassortiment met daarin diverse afmetingen en vele diktes. Standaard met PEFC-certificering.
Plaatmateriaal
| Breedte | 1220mm |
| Lengte | 2500mm |
| Dikte | 18mm |
| Structuur | B/BB |
| FSC | Nee |
| PEFC | Ja |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
Algemeen
| Afmeting | 2500X1220X18MM |
| Toepassing | Interieurinrichting |
| Verbruik | |
| Kleur |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL omschrijving | |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
Geen downloads beschikbaar
30500cm2 = 1st
3,05m2 = 1st
1pak = 33st
1st = 1st
3,05m2 = 1st
1pak = 33st
1st = 1st
