Multiplex Berken WGE/WGE CP/CP 1300X3050X18MM
ID
178447
€ 53,93 / m2
Multiplex Berken WGE/WGE CP/CP 1300X3050X18MM
info alleen beschikbaar voor geregistreerde klanten
Multiplex Berken WGE/WGE CP/CP 1300X3050X18MM
Multiplex berken is opgebouwd uit door-en-door berken fineren, kruislings verlijmd en gelijkmatig opgebouwd. Het is een breed inzetbare plaat door de maximale sterkte eigenschappen. Geschikt voor interieurs, meubels, schilderwerk en meer.
Met kwaliteit CP/CP is deze multiplex breed inzetbaar, kwaliteit met gerepareerde dekfineren en veel kleurverschillen.
FSC mix credit
Plaatmateriaal
| Breedte | 3050mm |
| Lengte | 1300mm |
| Dikte | 18mm |
| FSC | Nee |
| PEFC | Ja |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
Algemeen
| Afmeting | 1300X3050X18MM |
| Verbruik | |
| Kleur |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Ja |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Ja |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| LCA/EPD beschikbaar | Ja |
Geen downloads beschikbaar
39650cm2 = 1st
3,96m2 = 1st
1pak = 35st
1st = 1st
3,96m2 = 1st
1pak = 35st
1st = 1st
