Gemelamineerd MDF Light D600 Wit overlakbaar 3050X1220X12MM
€ 14,36 / m2
MDF Light Wit overlakbaar D600 E05 CARB2 3050X1220X12MM
MDF overlakbaar is aan beide zijden voorzien van een lakdraagfolie. Deze platen zijn in één keer af te lakken. Ze bestaan uit fijnere vezels voor een gladder oppervlak. De plaat heeft goede bewerkingseigenschappen, omdat er geen spanning en geen vezelrichting in zit en hij is voorzien van een speciale coating. Door de hoge densiteit van MDF met lakdraagfolie zijn de zaag- en freeskanten zeer glad af te werken.
MDF light wit overlakbaar in de afmeting 3050X1220X12MM. Direct uit voorraad leverbaar en scherp geprijsd!
MDF overlakbaar is aan beide zijden voorzien van een lakdraagfolie. Deze platen zijn in één keer af te lakken. Ze bestaan uit fijnere vezels voor een gladder oppervlak. De plaat heeft goede bewerkingseigenschappen, omdat er geen spanning en geen vezelrichting in zit en hij is voorzien van een speciale coating. Door de hoge densiteit van MDF met lakdraagfolie zijn de zaag- en freeskanten zeer glad af te werken.
| Breedte | 1220mm |
| Lengte | 3050mm |
| Dikte | 12mm |
| FSC | Nee |
| PEFC | Ja |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Nee |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Nee |
| Afmeting | 3050X1220X12MM |
| Verbruik | |
| Kleur |
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL omschrijving | |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
3,72m2 = 1st
1pak = 60st
1st = 1st
