Multiplex Fins Berken WBP CP/CP (WG+/WG+) 1300X3050X12MM
ID
179509
€ 35,76 / m2
Multiplex Fins Berken WBP CP/CP (WG+/WG+) 1300X3050X12MM
st
3,96m2 = 1st
3,96m2 = 1st
Log in om de voorraad en nettoprijzen te bekijken
Toegevoegd aan je winkelwagen
Multiplex Fins Berken Wbp CP/CP (WG+/WG+ 1300X3050X12MM
Koskisen standaard multiplex Fins berken is samengesteld uit een aantal dunne fineerlagen en is kruislings exterieur verlijmd tot één sterke plaat. Het is sterk, duurzaam en stijf.
Deze multiplex is door de CP/CP kwaliteit goed geschikt voor plakwerk en heeft het een gesloten oppervlak.
FSC Mix Credit
Plaatmateriaal
| Breedte | 3050mm |
| Lengte | 1300mm |
| Dikte | 12mm |
| FSC | Nee |
| PEFC | Nee |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Ja |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Ja |
Algemeen
| Afmeting | 1300X3050X12MM |
| Verbruik | |
| Kleur |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
Geen downloads beschikbaar
39650cm2 = 1st
3,96m2 = 1st
1pak = 50st
1st = 1st
3,96m2 = 1st
1pak = 50st
1st = 1st
