Kaindl Spaanplaat 2-zijdig beplakt met CPL 25726 Sepia Bruin OM Rugzijde MN 3050X1300X17,6MM
ID
178419
€ 77,33 / m2
CPL - Kaindl 25726 Sepia Bruin OM Rugzijde MN 3050X1300X17,6MM
info alleen beschikbaar voor geregistreerde klanten
Kaindl heeft een ruime collectie van ongeveer 200 decoren, zodat er altijd een decor bijzit wat perfect is voor jouw project. Bijpassend HPL of Gemelamineerd spaanplaat is meestal leverbaar. Aangevuld met de keuze in diverse tastbare innovatieve oppervlaktestructuren geeft dit alle ruimte aan creativiteit.
Kaindl kan een 100% foutloos oppervlak garanderen dankzij een controlesysteem dat voldoet aan de EN 14322 norm.
Meer dan 100 jaar ervaring en innovaties. Steeds producten die een stap vooruit zijn. Kaindl levert een uitgebreid assortiment decoratief en gefineerd plaatmateriaal. Maiburg is exclusief dealer van de Kaindl producten in Nederland.
Plaatmateriaal
| Breedte | 1300mm |
| Lengte | 3050mm |
| Dikte | 17.6mm |
| FSC | Ja |
| PEFC | Nee |
| Persing | |
| Brandvertraging / brandklasse | |
| Kleur/decorcode (leverancier) | |
| Kleur/decoromschrijving (leverancier) | |
| RAL-kleur | |
| NCS-code | |
| Aanbevolen voor verticale toepassingen | Nee |
| Aanbevolen voor horizontale toepassingen | Nee |
Algemeen
| Afmeting | 3050X1300X17,6MM |
| Verbruik | |
| Kleur |
Maigreen
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen BREEAM omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen LEED omschrijving | |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL | Nee |
| Conformiteit duurzaam bouwen WELL omschrijving | |
| LCA/EPD beschikbaar | Nee |
39650cm2 = 1st
3,96m2 = 1st
1pak = 10st
1st = 1st
3,96m2 = 1st
1pak = 10st
1st = 1st


